ZASADY ODPOWIEDZIALNOŚCI ROSYJSKIEJ SPÓŁKI Z O.O.

Rosyjska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiada za swoje zobowiązania całym swoim majątkiem. Spółka nie odpowiada za zobowiązania swoich wspólników. W przypadku niewypłacalności z winy jego wspólników lub z winy osób trzecich, które mają prawa wydawać polecenia spółce lub w inny sposób mogą określać jej działania, te osoby mogą być pociągnięte do subsydiarnej odpowiedzialności za zobowiązania spółki.

Ponadto rosyjska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie odpowiada za zobowiązania Federacji Rosyjskiej ani Federacja Rosyjska nie odpowiada za jej zobowiązania.

Radca prawny z Bydgoszczy pomoże w sprawach spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, kontraktów i spraw celnych. Więcej TUTAJ.

 

O NAS

MFLegal Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach działalności prowadzonej przez naszych Partnerów. Zapewniamy doradztwo prawne w sprawach skarg kasacyjnych, apelacji, sprzeciwów od nakazów zapłaty, a także prawa medycznego spadkowego, rozwódów i odszkodowań.

KONTAKT

Adres:

ul. Karola Marcinkowskiego 1 lok. 2, 85-056 Bydgoszcz

Tel.:

537 705 790

Email:

kontakt@mflegal.pl