USŁUGI

W ramach obsługi prawnej Kancelaria zapewnia pomoc w zakresie prawa medycznego, spadkowego i odszkodowawczego. Naszą specjalnością jest pomoc prawna w przygotowaniu pism porcesowych takich jak skargi kasacyjne, apelacje i sprzeciwy od nakazów zapłaty. Świadcząc profesjonalną i efektywną usługę stawiamy sobie za cel dobro naszych klientów gwarantując jednocześnie rzetelność i poufność. Dbając aby nasi klienci otrzymali profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych na najwyższym poziomie merytorycznym podchodzimy do każdej sprawy z pełnym zaangażowaniem. Opracowując skargę kasacyjną, apelację lub sprzeciw dążymy do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla klienta, a dopasowując się do indywidualnych jego potrzeb zapewniamy elastyczność usługi.

W ramach przygotowania i wnoszenia środków zaskarżenia - skargi kasacyjnej, apelacji, sprzeciwu od nakazu zapłaty -oferujemy:

 • analizę akt sprawy dla postępowania odwolawczego lub kasacyjnego,
 • gromadzenie niezbędne dokumentacji,
 • przygotowania pism procesowych (skargi kasacyjnej, odpowiedzi na skargę, apelacji, odpowiedzi na apelację, sprzeciwu od nakazu zapłaty),
 • reprezentacje przez Sądem.

W zakresie obsługi podmiotów gospodarczych oferujemy pełne doradztwo w zakresie prawa gospodarczego. Nasza oferta obejmuje również usługi z zakresu zamówień publicznych. Wykonując pracę z oddaniem zapewniamy naszym Partnerom efektywność i terminowość realizacji naszych usług.W ramach obsługi prawnej Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach działalności prowadzonej przez naszych Partnerów. Usługi wchodzące w zakres stałej obsługi określone są potrzebami Klientów i uzgadniane w umowie. Stała obsługa obejmuje prawne wsparcie w takich dziedzinach jak:

 • sporządzanie pism sądowych i innych w zakresie postępowań przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami publicznymi,
 • zarządzanie wierzytelnościami Klienta,
 • przygotowywanie i opiniowanie pism, umów, statutów lub regulaminów,
 • udzielanie porad prawnych,
 • sporządzanie opinii prawnych oraz informacji w zakresie stosowania prawa,
 • obsługa prawna działalności organów spółki,
 • reprezentowanie Klienta przed sądami wszystkich instancji, sądami administracyjnymi, organami administracji publicznej, organami postępowania egzekucyjnego.

 

PISMA PROCESOWE

SKARGA KASACYJNA

Profesjonalne przygotowanie skargi kasacyjnej.

WIĘCEJ

APELACJA

Apelacje w sprawach cywilnych i karnych.

WIĘCEJ

SPRZECIW OD NAKAZU ZAPŁATY

Sprzeciwy i zarzuty od nakazów zapłaty.

WIĘCEJ

SPRAWY RODZINNE, ODSZKODOWANIA, PODATKI

ROZWODY

Pomoc prawna przy sprawach rodzinnych i rozwodowych.

WIĘCEJ

ODSZKODOWANIA

Dochodzenie odszkodowań w sprawach komunikacyjnych.

WIĘCEJ

PODATKI

Sprawy podatów PIT, VAT i PCC.

WIĘCEJ

INNE SPRAWY RADCY PRAWNEGO

PRAWO MEDYCZNE W POLSCE

Obsługa podmiotów leczniczych

WIĘCEJ

SPÓŁKA Z O.O. W ROSJI

Nadzór nad prawem wschodnim

WIĘCEJ

O NAS

MFLegal Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach działalności prowadzonej przez naszych Partnerów. Zapewniamy doradztwo prawne w sprawach skarg kasacyjnych, apelacji, sprzeciwów od nakazów zapłaty, a także prawa medycznego spadkowego, rozwodów i odszkodowań.

KONTAKT