OGÓLNE POSTANOWIENIA SPÓŁKI Z O.O.

W rosyjskiej spółce z o.o. wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spólki i nie ponoszą ryzyka strat związanych z działalnością spółki w granicach wartości należnych ich udziałów w kapitale zakładowym.

Rosyjska spółka z o.o. może posiadać własny majątek, a także może w swoim imieniu nabywać i wykonywać majątkowe i osobiste niemajątkowe prawa, zaciągać zobowiązania, być powodem i pozwaną.

Rosyjska spółka z o.o. uznaje się na utworzoną z chwilą jej państwowej rejestracji. Spółka jest tworzona bez końcowego terminu, o ile nie określono w statucie inaczej. Spółka może otwierać rachunki bankowe na terenie Federacji Rosyjskiej jak i za granicą. Ponadto spółka może posługiwac się pieczęciami i pismami ze swoimi danymi, w tym znakiem handlowym.

Radca prawny z Bydgoszczy pomoże w sprawach spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, kontraktów i spraw celnych. Więcej TUTAJ.

 

O NAS

MFLegal Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach działalności prowadzonej przez naszych Partnerów. Zapewniamy doradztwo prawne w sprawach skarg kasacyjnych, apelacji, sprzeciwów od nakazów zapłaty, a także prawa medycznego spadkowego, rozwódów i odszkodowań.

KONTAKT

Adres:

ul. Karola Marcinkowskiego 1 lok. 2, 85-056 Bydgoszcz

Tel.:

537 705 790

Email:

kontakt@mflegal.pl