WSPÓLNICY ROSYJSKIEJ SPÓŁKI Z O.O.

Wspólnikami w rosyjskiej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością mogą być osoby fizyczne i prawne. Prawo federalne może ograniczać udział pewnych podmiotów. Organy państwowe i samorządowe nie mogą wchodzić do spółek, o ile inaczej nie określono w przepisach.

Spółka może być założona przez jedną osobę, a także stać się spółką z jednym udziałowcem w trakcie działalności. Spółka nie może mieć jako jedynego wspólnika inną jednoosobową spółkę.

Spółka nie może mieć więcej wspólników niż pięćdziesięciu. W przypadku przekroczenia tej liczby spółka w ciągu roku powinna przekształcić się w spółkę akcyjną pod rygorem sądowej likwidacji.

Radca prawny z Bydgoszczy pomoże w sprawach spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, kontraktów i spraw celnych. Więcej TUTAJ.

O NAS

MFLegal Kancelaria Radcy Prawnego zapewnia kompleksową obsługę prawną we wszystkich aspektach działalności prowadzonej przez naszych Partnerów. Zapewniamy doradztwo prawne w sprawach skarg kasacyjnych, apelacji, sprzeciwów od nakazów zapłaty, a także prawa medycznego spadkowego, rozwódów i odszkodowań.

KONTAKT

Adres:

ul. Karola Marcinkowskiego 1 lok. 2, 85-056 Bydgoszcz

Tel.:

537 705 790

Email:

kontakt@mflegal.pl